blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • b0 670x500 - Blue Lagoon Resort 5*
  • b0 670x500 - Blue Lagoon Resort 5*
  • b1 670x500 - Blue Lagoon Resort 5*
  • b2 670x500 - Blue Lagoon Resort 5*
  • b3 670x500 - Blue Lagoon Resort 5*
  • b4 670x500 - Blue Lagoon Resort 5*
  • b5 670x500 - Blue Lagoon Resort 5*
Bożena Stankowska
Bożena Stankowska
TUI Centrum Podróży
b.stankowska@happy-holiday.com.pl
T: +48 722 002 425

Blue Lagoon Resort 5*

Lambi / Blue Lagoon

Hotel zlokalizowany jest blisko turystycznych atrakcji Kosu oraz zaledwie 10 minut jazdy od samego miasta Kos i 100m od publicznej plaży, która łagodnie opada do morza i  uznawana jest za jedną z ładniejszych w okolicy. Serwis plażowy jest dodatkowo płatny o kosztuje około 5€ /dzień.
Jedną z największych atrakcji hotelu są baseny oraz aquapark, gdzie znajdują się kręte zjeżdżalnie, statek piracki oraz rwąca rzeka, która przypadnie  do gustu nie tylko dzieciom ale także i dorosłym. W hotelu przewidziano także oddzielna strefę dla dzieci, gdzie oprócz aquaparku jest także mini klub oraz mini dyskoteka. Dzięki temu dorośli mogą spokojnie wypocząć.
Dla aktywnych Blue Lagoon przygotował bogatą ofertę sportową, która obejmuje m.in. tenisa, siatkówkę, zajęcia fitness. Dodatkowo na terenie hotelu odbywają się także wieczorne programy rozrywkowe oraz imprezy tematyczne.
Hotel jest bardzo nowoczesny, oprócz tarasów widokowych, wielu restauracji, barów  i ogrodów dysponuje wysokiej jakości centrum SPA-które spełnia wymagania najbardziej wymagających.
Blue Lagoon dba o wysoką jakoś usług co jest zdecydowanym jego atutem.
Na szczególną uwagę zasługuje także kuchnia hotelu, która z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu. 5 restauracji (głównej, greckiej, chińskiej, włoskiej i Athina ) oraz 5 barów daje możliwość spróbowania zarówno kuchni lokalnej jak i międzynarodowej.
Blue Lagoon jest idealnym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób, które chcą spędzić wakacje w wysokiej jakości hotelu o przepięknym położeniu.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.