blog zespołu TUI CentrumPodróży

Avatar
TUI Centrum Podróży

T:

Hotel Bahia Principe Costa Adeje 4,5* – Teneryfa

HOTEL BAHIA PRINCIPE COSTA ADEJE 4,5*jest to miejsce, którym z największa przyjemnością spędziłabym swoje wakacje.
Hotel mieszczący się na południu Teneryfy w centrum miejscowości Playa Paraiso, urzekł mnie swoją architekturą, cudnymi widokami i kuchnią.
Ten obiekt wybudowany jest na skarpie, dzięki czemu widoki na morze są cudne, dodatkowo ułożony jest kaskadowo, co pozwala cieszyć się pięknym, zielonym ogrodem, kolonialną architekturą oraz komponującymi się wzajemnie kolorowymi budynkami. Przechadzając się po terenie hotelu ma się wrażenie, że jest się w typowej hiszpańskiej wiosce z bujną roślinnością i aż czuć w powietrzu sielankę.
Hotel podzielony jest na 2 części. Część na skraju skarpy jest raczej dla osób dorosłych, gdzie animacje nie są nachalne, muzyka cicho sączy się z niewidocznych głośników a pokoje w większości są 2-osobowe. Druga część powyżej budynku głównego to część bardziej dla rodzin z dziećmi. Tutaj znajdują się pokoje rodzinne oraz typu suit i junior suit. Animacje, infrastruktura oraz wyposażenie pokoi bardziej nastawione jest na przyjęcie dorosłych i ich dzieci. Oczywiście podział jest ściśle ustalony i klienci mogą swobodnie korzystać z całego terenu hotelu, który jest bardzo duży.
Do plaży trzeba dojść ok 15 minut spacerem, mimo iż hotel jest nad samym morzem to położenie na skarpie wymaga zejścia w dół. Do centrum większych miejscowości, tętniących życiem, z wieloma sklepami, restauracjami i dyskotekami czyli Costa Adeje oraz Playa de las Americas jest około 13km. Kilka razy dziennie z hotelu do centrum tych miejscowości klientów dowozi hotelowy bus.
Każdy, nawet najbardziej wybredny gość, znajdzie coś dla siebie podczas posiłków serwowanych w hotelowej restauracji. Ogromny wybór, wspaniały smak i piękne kompozycje gwarantują zadowolenie z jedzenia. Miałam przyjemność jeść w tym hotelu lunch i nie ukrywam, że tak pysznej Paelli nie miałam jeszcze nigdy okazji zjeść!!!
Polecam ten hotel z czystym sumieniem!

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.