blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • 14 2 670x500 - Akti Beach Club
  • 0 1 670x352 - Akti Beach Club
  • 3 6 433x500 - Akti Beach Club
  • Children s Pool with Slides Akti Beach Club 1 670x500 - Akti Beach Club
  • 23 670x500 - Akti Beach Club
  • 3 5 670x500 - Akti Beach Club
  • 2 6 670x500 - Akti Beach Club
Marta Reiss
Marta Reiss
TUI Centrum Podróży
m.reiss@happy-holiday.com.pl
T: +48 501 797 909

Akti Beach Club

Kardamena / Akti Beach Club

Opis hotelu

Kompleks Akti Beach Club przypominający architekturą grecką wioskę to przede wszystkim idealny wybór na wypoczynek z dziećmi. Zadbany kompleks o niskiej zabudowie otoczony jest rozległym ogrodem, urzeka swoją romantycznością, a także pięknym widokiem na góry Dikeos. Osoby podróżujące w parach znajdą również kącik dla siebie - strefa ciszy gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie. Kolejną mocną stroną hotelu jest certyfikat jakości na portalu Tripadvisor.

Okolica i atrakcje

Obiekt oddzielony jest od piaszczysto-żwirowej plaży jedynie nadmorską uliczką. Serwis plażowy jest oczywiście bezpłatny (leżaki i parasole, ręczniki za kaucją). Transfer z lotniska trwa zaledwie około 30 minut. Warto wybrać się do pobliskiej Kardameny (około 4 km od hotelu) gdzie można dojechać kilka razy dziennie bezpłatnym busem hotelowym, aby zaopatrzyć się w piękne pamiątki, które będą przypominać o beztroskich chwilach po powrocie do domu. Nieco dalej, około 25 km od hotelu, znajduje się stolica wyspy - miasto Kos.

 

Na terenie hotelu znajduje się aż 7 basenów, w tym 4 baseny dla dzieci. Dla osób ceniących sobie formułę all inclusive atutem jest duża ilość restauracji i barów. Kompleks zadbał też o ofertę sportowo-rozrywkową. Z bezpłatnych atrakcji są m.in.: siłownia, wielofunkcyjne boisko sportowe, siatkówka plażowa, mini piłka nożna, 2 korty tenisowe, lekcje tenisa, tenis stołowy, minigolf, gimnastyka wodna, kajaki typu canoe, rowery wodne i wiele innych. Dla najmłodszych przygotowano miniklub, brodzik, plac zabaw, minidyskotekę a także minizjeżdżalnię typu ośmiorniczka. W ciągu dnia oraz wieczorem odbywają się różnego rodzaju programy rozrywkowe. Nie ma czasu na nudę!

Podsumowanie

Zachęcamy do wyboru właśnie tego hotelu ze względu na bardzo wysokie rekomendacje wśród Klientów, pyszną kuchnię oraz typowo grecki klimat.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.