blog zespołu TUI CentrumPodróży

  • DSC02883 670x500 - 10 powodów, dla których warto wcześniej zarezerwować wakacje i skorzystać z promocji FIRST MINUTE !!!
  • DSC02883 670x500 - 10 powodów, dla których warto wcześniej zarezerwować wakacje i skorzystać z promocji FIRST MINUTE !!!
  • DSC029381 670x500 - 10 powodów, dla których warto wcześniej zarezerwować wakacje i skorzystać z promocji FIRST MINUTE !!!
  • DSC03176 670x500 - 10 powodów, dla których warto wcześniej zarezerwować wakacje i skorzystać z promocji FIRST MINUTE !!!
  • DSC030751 670x500 - 10 powodów, dla których warto wcześniej zarezerwować wakacje i skorzystać z promocji FIRST MINUTE !!!
  • DSC03267 670x500 - 10 powodów, dla których warto wcześniej zarezerwować wakacje i skorzystać z promocji FIRST MINUTE !!!
  • DSC03128 670x500 - 10 powodów, dla których warto wcześniej zarezerwować wakacje i skorzystać z promocji FIRST MINUTE !!!
Anna Studzińska
Anna Studzińska
TUI Centrum Podróży
a.studzinska@happy-holiday.com.pl
T:

10 powodów, dla których warto wcześniej zarezerwować wakacje i skorzystać z promocji FIRST MINUTE !!!

10 powodów, dla których mi -jako Klientowi- opłaca mi się zabukować wcześniej swoje wakacje:

1) Wybieram wakacje dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam, spośród całego spektrum hoteli, typu pokojow, miejsc w samolocie, klas w samolocie…

2) Korzystam z największych zniżek jakie przewiduje organizator. Mam najlepsza cene na wybrany przeze mnie termin.

3)Wpłacam najniższą zaliczkę, a resztę jak wszyscy inni klienci dopiero na 35 dni przed wakacjami.

4) Nie muszę się obawiać, ze coś sie wydarzy, bo zawsze ubezpieczam wakacje na wypadek rezygnacji. Kupuję polisę, która gwarantuje mi 100% zwrotu kosztów.  Taka polisa kosztuje grosze… a mam zero stresu.

5) Jesli jest taka mozliwosc zawsze bukuje sobie konkretne miejsca w samolocie. Dzieki temu nie musze stac w kolejce do odprawy, moge odprawic sie na samym końcu, a i tak w samolocie bedziemy siedziec cała rodziną razem, dokładnie tam gdzie chcemy. Kiedy inni stresuja sie w kolejce- ja pije kawe na lotnisku:)

6) Mam wystarczajaco duzo czasu, zeby uszykowac sie do wakacji: poczytac na temat kierunku, wybrac co chcemy zobaczyc, zdecydowac jak bedziemy spedzac czas, z jakich srodków transportu skorzystac na miejscu.

7) Jesli planuje wynajem samochodu, zawsze wczesniej bukuje samochód: jest taniej i nie musze sie martwic, ze na miejscu nie otrzymam takiego auta jakie chce i za takie pieniadze jakie chce wydac.

8) Najlepsze jest oczekiwanie na wakacje. Kiedy jest mi zle, smutno, praca przytłacza, dzieci sa nieznośne, mozna pomyslec: jeszcze tylko x miesiecy i wymarzona laba…

9) Kiedy wszyscy inni mysla gdzie spedzic urlop i glowia sie jaki kierunek wybrac: ja mam to za soba ! Co za ulga!

10) Już mysle gdzie pojechac na zimowe wakacje, bo letnie mam daaawno zabukowane.

Komentarze

komentarze

Każdego roku sprawdzamy setki miejsc na całym świecie.

Konsultanci TUI Centrum Podróży Poznań odwiedzają miejsca i hotele abyś Ty jadąc na wakacje miał pewność udanego wypoczynku.
Ich relacje możesz poczytać na naszym blogu
  • Odwiedzonych krajów
  • Sprawdzonych hoteli
  • Ofert w bazie

Przeczytaj relacje zespołu na naszym blogu

Anna Szaban
Sprawdź szereg korzyści jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.
Zyta Czekała jedzenie1 229x171 - Powodów, by podróżować, jest wiele... :)
Powodów, by podróżować, jest wiele, a każdy pretekst do podróży jest dobry.